Kiroff.net - сайт города Кирова, Калужской области

Сегодня: Пятница, 27.01.2023

Іспанські делікатеси: м'ясо, ковбаси, сири

Дата: 28.12.2022 Просмотров: 16 Автор viper0

Майже кожна країна має свої характерні делікатеси та блюда, які є її візитною карткою. Іспанія – не виключення. Тема нашої статті – найбільш якісні продукти з Іспанії. Таких продуктів є ціла низка. Це і іспанські ковбаси, і м'ясо хамон, і великий перелік різноманітних масел: оливкова, кунжутна олії, арахісове масло. Також це неперевершені за своїми смаковими властивостями іспанські вина. Давайте розбиратися, які м’ясні делікатеси будуть найкраще пасувати до вашого святкового або буденного столу. А ще розповімо про сири, масла та вина із сонячної Іспанії. Сподіваємось, ви зможете прикрасити свій стіл такими якісними продуктами.

М'ясні делікатеси з Іспанії

Дуже добре відоме іспанське м'ясо – хамон. Те, що ви зазвичай можете побачити у спеціалізованих магазинах – нога хамона. Насправді, це сиров’ялена нога свині. Вона готується від півроку до трьох років і від часу її приготування та породи свиней і залежить ціна кінцевого продукту. Хамон серрано є більш економним варіантом, оскільки готується з свиней білої породи, які є домашніми. А ось хамон іберіко є більш дорогим делікатесом, адже готується з напівдикої породи свиней. Власне, і смакові властивості у цих двох видів м’яса відрізняються. Важливо правильно обрати магазин, де ви будете купувати такі продукти з Іспанії. Це може бути такий спеціалізований Інтернет-магазин: https://jamones.com.ua/uk/. Тут ви отримаєте консультацію та найбільш якісні товари з Іспанії. Давайте подивимося, які ще м’ясні делікатеси можна поставити до столу.

Відома на весь світ іспанська ковбаса, і вся вона сиров’ялена. Власне, тому вона і добре зберігається та не потребує для цього ніяких консервантів окрім солі. Є декілька відомих видів: це ковбаса чорізо, феут та сальчічон. Наприклад, фует вкрита білою пліснявою, сальчічон має у складі більше сала, а чорізо – паприку, за рахунок чого є більш насиченого червонуватого кольору.

Іспанські сири, олія та вина

Дуже смачними та ніжними на смак є іспанські сири. Це й овечий сир у тому числі. Добре відомими продуктами з Іспанії є олії. Це не тільки оливкова олія, про яку знають усі. Це ще й кунжутна олія, олія з грецького горіха, які прекрасно доповнять ваш салат. Вони збагачені різними вітамінами, тому дуже корисні для організму. Ще серед продуктів Іспанії ви можете знайти хороше арахісове масло. Звичайно, на столі має стояти лише найкраще вино. Іспанські червоні та білі вина є найкращим варіантом. Вони доповнять будь-яку страву з вашого столу.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: Іспанське м'ясо хамон, сири, ковбаси

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar