Kiroff.net - сайт города Кирова, Калужской области

Сегодня: Пятница, 27.01.2023

Основні переваги та недоліки купейних шаф

Дата: 05.12.2022 Просмотров: 27 Автор viper0

Перш ніж придбати будь-яку річ, розумний покупець завжди опрацьовує нове питання. Особливо це стосується вибору меблів, адже це завжди відповідальне придбання, до якого слід підходити ґрунтовно та виважено. При виборі корпусних виробів покупець має покладатися на знання щодо їх переваг та недоліків. Одним з найважливіших різновидів меблів є вироби для зберігання речей. А найбільш розповсюдженим засобом зберігання, безперечно, є шафа-купе.

Сучасний ринок меблів пропонує на вибір споживача безліч виробів, в тому числі це стосується й купейних шаф. Різноманіття даного сегменту сьогодні перевищує усі сподівання. Цей факт наочно ілюструє торговельний майданчик fayni-mebli.com - будь-які стилістичні напрямки, різні функціональні та конструктивні рішення, широке та зручне цінове розгалуження. Але цікаво все ж таки дізнатися, якими є переваги та недоліки шаф-купе. Саме про це й піде мова в даному огляді.

Переваги шафи-купе

Головною перевагою купейних шаф перед звичайними моделями, безумовно, є ергономічність даних конструкцій. Дверна система купейного типу не потребує зайвого місця в момент розкриття, що робить такі шафи зручними та компактними. Вони можуть бути розташовані у кімнаті будь-якого типу, від великої вітальні до маленької спальні. Крім того, серед інших переваг таких меблів:

  • універсальність;
  • відмінна функціональність;
  • лаконічний вигляд;
  • велике різноманіття;
  • індивідуальність;
  • цінова гнучкість.

Не зважаючи на вигідну компактність, купейні шафи анітрохи не втрачають у місткості та функціональності. Досконале внутрішнє оснащення відмінно корелює з зовнішньою виваженістю та лаконічністю.

Про різноманіття виробів цієї категорії було сказано в другому абзаці матеріалу. Індивідуальність та штучність таких меблів є заслугою дизайнерських ідей та їх вдалих втілень. Є щонайменше декілька геометричних та конструкційних рішень, серед яких вирізняються корпусні та вбудовані шафи, а також стандартні прямокутні та кутові конструкції.

Різноманіття та індивідуальність шаф-купе в свою чергу дарують можливість споживачу вибирати моделі у відповідності до своїх потреб та фінансових можливостей.

Недоліки шафи-купе

Більшість з них стосуються виробів із нижніх цінових сегментів. Головною проблемою дешевих купейних шаф є неякісна фурнітура розсувного механізму. Ходові елементи мають бути виготовлені з алюмінію або сталі.

Присутність пластикових коліщат означає швидкий знос дверної системи. Також необхідно регулярно прочищати нижні напрямні дверної системи від пилу. Для цього цілком достатньо пилососу.

Ще варто сказати декілька слів про вбудовані системи. Вони напрочуд компактні, але зовсім не підлягають демонтажу.

Ошибка в тексте? Выделите и нажмите Ctrl+Enter!

Теги: шафи-купе, недоліки купейних шаф

Оставить комментарий

Комментарии

Всего комментариев: 0
avatar